Przejdź do treści

O Belfrze

S1
O mnie (2)
S3
sara o mnie

Przejedźmy na "Ty"

Cześć, jestem Sara. Historyczka sztuki i pasjonatka edukacji. Studia skończyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim, ale moja przygoda z uczelnią nie dobiegła końca. Jestem w połowie studiów doktoranckich i pisania pracy o Marii w sztuce luterańskiej 🙂 Mam wykształcenie pedagogiczne, które wykorzystałam w prcy w Muzeum Narodowym, Centrum Młodzieży im. dr Henryka Jordana w Krakowie i na prywatnych lekcjach z wspaniałymi uczniami i uczennicami.

Jak pracuję

Mam wieloletnie doświadczenie w powadzeniu zajęć z historii sztuki. Od roku skupiam się głównie na lekcjach indywidualnych z maturzystami_tkami i osobami planującymi startować w Olimpiadzie Artystycznej.

Lekcje ze mną odbywają się on-line lub na żywo na terenie Krakowa. Wszystko w bardzo miłej atmosferze przy kawie i ciastku. 

Co przygotowałam na blogu

Jeśli planujesz zdawać maturę z historii sztuki, to dobrze trafiłeś_aś. Art Belfer  jest przede wszystkim blogiem edukacyjnym. Znajdziesz tu materiały potrzebne do nauki historii sztuki, które pomogą Ci zdać ten egzamin. Razem damy radę!

Praktyczne wpisy o ważnych motywach ikonograficznych, wskazówki jak rozpoznać style i złote rady dotyczące analizy dzieł. To wszystko jest dla Ciebie. Dodatkowo w zakładce „do pobrania” znajdziesz bezpłatne materiały pomocne przy systematyzowaniu wiedzy.

Ale to byłoby zbyt mało dla Belfra. Jest tu również bardzo moja zakładka „artystyczne impresje”, a tam luźne przemyślenia na temat sztuki. Opisy wystaw, które oglądam, książki o sztuce, które polecam i moje ulubione dzieła. Zapraszam do wspólnej przygody!